OFERTA             


Jako doradca ds. kryptowalut  pozyskaliśmy już inwestorów na około 90 milionów złotych, dlatego teraz wychodzimy z  ofertą finansowania dla firm i pomysłów na biznes do 50 milionów złotych.

Cały pomysł opiera się na dobrodziejstwu jakie daje nam dzisiejsza technologia czyli crowdfundingu .... Crowdfunding to innymi słowy pozyskiwanie inwestorów na swój biznes i sprzedaż im udziałów w swoim przedsięwzięciu, tak by przyniósł zyski obu stronom.

Każdy biznesplan jest przez nas skrupulatnie analizowany tak by przyniósł zysk komuś kto tego finansowania potrzebuje i inwestorowi który zainwestował w dany projekt.

Wspólpracujemy z najlepszymi analitykiami którzy oceniaja ryzyko biznesowe skupiając się na każdym szczególe który może mieć znacznie. 

Jesteśmy w tej chwili w Polsce jedyną firmą która posiada tak duży portfel inwestycyjny oraz skupia klientów którzy są zainteresowani naszymi nowymi projektami.


Jeśli bierzesz udział bądź jesteś właścicielem startupu lub ciekawego biznesu potrzebującego finansowania zapraszamy do kontaktu !
Wszystkich szczegółów udzieli konsultant podczas rozmowy telefonicznej.

Zainteresowane osoby prosimy by wypełniły formularz pod tekstem, do 24 H skontaktujemy się z Tobą !
BIT FINANCE
Niezależne Finansowanie
Twój e-mail:
Krótki opis biznesu:
Numer telefonu:
Potrzebna kwota:
Nazwa Firmy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Obserwuj Bit Trade - Doradcy ds. Inwestycji walut na Facebooku !

powered by Coinlib